Fotokoutek

Fotokoutek s okamžitým tiskem je skvělý způsob, jak si užít zábavu a vzpomínky na vaše akce. Ať už se jedná o svatbu, firemní akci, kulturní nebo společenskou událost, fotokoutek vám umožní pořídit si originální a kvalitní fotky s vašimi přáteli a rodinou.

Fotokoutek s okamžitým tiskem je snadno přenosný a nastavitelný. Stačí najít vhodné místo, zapojit zařízení do zásuvky a jste připraveni na focení. Fotokoutek zahrnuje práci fotogfafa, různé rekvizity pro zpestření snímků a tiskárnu pro okamžité vytvoření fotek ve formátu 10x15cm nebo 15x20cm.

Fotokoutek s okamžitým tiskem je ideální pro ty, kteří chtějí mít své fotky hned po focení v ruce. Nemusíte čekat na dodání nebo stahování fotek z internetu. Můžete si je rovnou dát do rámečku nebo albumu nebo je sdílet se svými blízkými. Fotokoutek s okamžitým tiskem je také skvělou možností pro propagaci vaší firmy nebo značky. Můžete si nechat tisknout vaše logo nebo slogan na každou fotku a rozšířit tak povědomí o vaší nabídce.

Pokud hledáte originální a cenově dostupnou službu pro vaše akce, objednejte si fotokoutek s okamžitým tiskem od FotoPetricek.cz. Jsme profesionální fotografická firma se sídlem v Pardubicích, která se specializuje na svatební fotografii a fotokoutky. Máme dlouholeté zkušenosti a spoustu spokojených klientů. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o naší nabídce služeb!

 

Fotokoutek ples

Soukromé akce

Narozeninové oslavy, svatby, párty, večírky. S okamžitým tiskem foto ve formátu 10x15cm nebo 15x20cm. Velké množství rekvizit. Možnost tisku pozadí dle Vašeho přání za poplatek. Ceník ZDE.

Fotokoutek Pardubice

Fotokoutek Pardubice

Firemní akce

Zpracujeme nabídku pro Vaší firmu na focení firemních a podnikových akcí. Součástí nabídky může být v současné době velmi populární fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií ve formátu 10x15cm a 15x20cm. Doplňky fotokoutku včetně plátna zajistíme dle Vašeho přání. Možnost tisku Vašeho firemního loga na fotky. Ceník ZDE.

Fotokoutek firemní i soukromé akce.

Fotokoutek firemní i soukromé akce.

Plesy a karnevaly

Fotokoutek objednává pořadatel akce za 750Kč na hodinu a účastníci si platí tištěné fotografie za cenu 50Kč/ks (10×15), 75Kč/ks (15×20). Tato varianta je vhodné pro obecní a maturitní plesy, karnevaly apod. akce. Objednání možné minimálně na 2 hodiny.