Rodinné foto

Rodinné focení je skvělá příležitost, jak si zachovat vzpomínky na vaše blízké a ukázat jejich osobnost a radost ze života. Ať už chcete fotit celou rodinu nebo jen několik členů, nabízíme vám profesionální a zábavné focení v ateliéru nebo v přírodě.

V ateliéru máte možnost vybrat si z různých pozadí a rekvizit, které podtrhnou váš styl a náladu. Můžete si zahrát s barvami, světly a stíny a vytvořit tak originální snímky. V přírodě můžete využít krásu ročních období, slunečního svitu nebo západu slunce. Můžete si vybrat místo, které má pro vás nějaký význam nebo které se vám prostě líbí.

Naše rodinné focení je zaměřeno na zachycení autentických momentů mezi vámi a vašimi blízkými. Snažíme se o to, aby se každý cítil pohodlně a uvolněně. Pomáháme vám s pózováním, ale také respektujeme vaši spontaneitu a kreativitu. Fotografujeme děti samostatně i s rodiči nebo dalšími členy rodiny. Sledujeme jejich hry, smích i zvídavost.

Pokud hledáte originální a cenově dostupnou službu pro vaše rodinné focení, objednejte si ho u FotoPetricek.cz. Jsme profesionální fotografická firma se sídlem v Pardubicích, která se specializuje na svatební fotografii, fotokoutky i rodinné focení. Máme dlouholeté zkušenosti a spoustu spokojených klientů. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o naší nabídce služeb!

Na ceník focení přejde kliknutím ZDE.

Newborn

Focení Newborn

Obrázek 1 z 24

Focení miminek v Pardubicích a okolí za výhodné ceny.

Narozeniny – dortové focení

Oslavy narozenin - Dortové focení

Obrázek 1 z 7

Rodinné foto interiér

Rodinné foto FotoPetricek.cz

Obrázek 1 z 5

Rodinné foto exteriér

Rodinné focení exteriér

Obrázek 1 z 12

Venkovní rodinné focení Pardubice.

Rodiče a děti

Rodinné foto Pardubice rodiče

Obrázek 3 z 14

Venkovní rodinné focení dětí v Pardubicích s rodiči.

Těhotenské focení

Těhotenské focení Pardubice

Obrázek 1 z 11